5 znaků toxického chování, které poznáte do pár minut!

Foto: Unsplash

5 znaků toxického chování, které poznáte do pár minut!

Jak již bylo řečeno, zde je pět nebezpečných znamení, na která si musíte dávat pozor, když se s někým setkáte poprvé.

Už víte jeho celý životní příběh od začátku do konce?

Už jste s někým mluvili déle jak 5 minut a nepustil vás ke slovu? Povyprávěl vám skoro všechny příběhy z jeho života, a už dokonce znáte jména jeho celé širší rodiny nebo co obědvala jeho přítelkyně? Pak se zde může jednat o potencionálně jedince s toxickými znaky.

Vidí mraky, když je obloha čistě modrá

Jak se říká, toxičtí lidé vidí na čistě modré obloze mraky temna. A když je nevidíte vy, směle rádi vám je ukáží a dokreslí na oblohu. Tito jedinci na nás zbytečně převracejí negativní energii, a proto je nejlepší se jim vyhýbat a šetřit si energii pro někoho, kdo pro vás nebude toxický.

Laskavost jako laskavost?

Když vás někdo požádá o velkou laskavost při prvním setkání, může být často problematická. Ať už se lstivě zeptá, jestli byste ji odvezli na letiště, nebo navrhne, abyste jí pomohli dostat syna do školy jeho snů. Toto chování je toxické, protože přeci nebudete chtít po krátké známosti velké činy nebo dary, když se ještě skoro vůbec neznáte. Mějte vždy na paměti, že můžete říct ne!

Víte, že byl premiant třídy?

Slyšeli jste, že vyhrál všechny soutěže, na které dokážete pomyslet. Byl hvězdou fotbalového týmu? Objevil lék na 8 smrtelných nemocí a spousta další samochvály. Zopakoval vám to nejméně tisíckrát? Jestli ano, tak tohle je hlavní znak toxického chování!

Špatné vibrace!

Pokud se cítíte, že člověk, se kterým se setkáváte je nepříjemný či vypnutý, položte si otázku, jestli tento kamarádský vztah bude mít do budoucna smysl. Pokud vás čas s tímto člověk, dělá nepohodlným, úzkostným, rozrušeným nebo nevysvětlitelně špatným, neplánujte je vidět v budoucnu. Radši se těmto kamarádstvím vyhněte!

Zdroje: womenworking.com, unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář