5 Tipů bývalého agenta FBI: Jak být atraktivnější?

Foto: Unsplash

5 Tipů bývalého agenta FBI: Jak být atraktivnější?

V tomto článku se dozvíte 5 tipů od bývalého agenta FBI. Tyto tipy mají za účel vás udělat atraktivnějšími. A to hned. Tyto tipy vám jistě pomohou při práci i ve vašem osobním životě

1. Ohýbání hlavy na stranu

Všimli jste si, že ženy ohýbají hlavu častěji než muži? Podobnou metodu muži používají v podnikání, když drží hlavu rovně zdůrazňuje dominanci. V neformální komunikaci je sklon hlavy ke straně znamení důvěry. V živočišném světě je jugulární žila ukazována pouze těm, kteří jsou považováni za neškodné a roztomilé.

2. Naučte se usmívat očima bez úsměvu.

Když mozek rozpozná upřímný úsměv, přikáže vám, ať se usmíváte také a začíná produkovat endorfiny, které pomáhají cítit trochu víc radosti. Příjemný zážitek nutí lidi pokračovat v komunikaci. Máme tendenci navštěvovat místa, kde se cítíme šťastní.

Se skutečným úsměvem se objevují malé vrásky kolem očí a lícní kosti a rohy úst se pohybují nahoru. Není tak snadné zfalšovat tento úsměv - budete muset myslet na něco zábavného a příjemného.

3. Zapomeňte na výraz „Není zač“.

Nikdy neříkej „není zač“, když odpovíte osobě na službu, která jim byla poskytnuta, místo toho řekněte: „Myslím, že byste udělali totéž, kdybyste byli mnou.“ Toto prohlášení vyvolává pocit vzájemnosti: člověk cítí touhu udělat pro vás něco na oplátku, aby vám poděkoval.

Neváhejte požádat osobu o malou laskavost. Chceme se cítit důležití před ostatními. Tím se zvyšuje se naše sebeúcta. Přiznejte si to, je hezké mít ve společnosti někoho, kdo vás obdivuje.

4. Nechte ostatní ať se pochválí

Nejlepší způsob, jak udělat kompliment, je povzbudit člověka, aby se chválil. Během konverzace vyzvěte svého partnera, aby hovořil o svých úspěších nebo zásluhách, a pak překvapte: „Opravdu jste to udělal sám? Jak se vám to podařilo? “Takové otázky budou nutit osobu, aby se chválila.

Můžete se také pokusit udělat kompliment od třetí osoby. Řekněte například, že váš společný přítel zaznamenal vynikající smysl pro humor nebo pochválil jinou dobrou vlastnost osoby, se kterou se bavíte.

5. Šeptání

Chcete-li zabránit nepříjemným pauzám uprostřed konverzace, použijte lehké soucitné prohlášení týkající se poslední fráze osoby, se kterou hovoříte. To je poměrně jednoduchý způsob, jak pokračovat v konverzaci a vytvořit uvolněnou atmosféru.

Šeptání je vnímáno jako intimní forma komunikace. Snažte se občas říci určité fráze šepotem, mírně se opírající o druhou osobu, jako kdybyste sdíleli tajemství. Člověk se k vám instinktivně nakloní, aby lépe slyšel. Drobné narušení osobního prostoru a pocit, že sdílíte tajemství, vás spojí.

Zdroj: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář