5 Malých věcí, které nás úplně odhalí

Foto: Unsplash

5 Malých věcí, které nás úplně odhalí

Slova

Slova, která používáme v každodenním životě, charakterizují naši osobnost. A nezáleží na tom, zda je řekneme nahlas nebo je píšeme do zprávy.

Nervózní a emocionálně nestabilní lidé obvykle používají slova související s negativními emocemi. Extroverti preferují slova, která popisují pozitivní emoce. Svědomí lidé častěji používají slova vztahující se k úspěchům a otevření lidé obvykle volí sofistikovaná slova a fráze, kde by člověk mohl být stručnější.

Nakupování

Většina zákazníků může být rozdělena do 2 typů. První aktivně studuje štítky a vyžaduje co nejvíce podrobností před nákupem čehokoliv. Jsou to zvídaví lidé, kteří se chtějí dostat na konec všeho. Rádi shromažďují informace. Pomocí těchto informací dělají analytické (logické) rozhodnutí.

Druhá skupina, jsou lidé, kteří nehledí na štítky zboží. Chtějí mít nákup rychle za sebou nebo je prostě nezajímá specifikace produktu, který si koupí. Často dávají přednost vzhledu před funkčností a parametry. Tato osoba většinou dělá emocionální rozhodnutí. Nepromýšlí rozhodnutí do podrobna, spíše se řídí vnitřním pocitem.

Fyzické hodinky

Lidé, kteří nosí náramkové hodinky alespoň jeden rok, jsou obvykle přesnější a svědomitější než ti, kteří dávají přednost chytrému telefonu.

Lidé, kteří nosí hodinky, mohou být introvertní, ale emocionálně stabilní , zatímco ti, kteří je nemají, jsou spíše emocionálně nestabilní.

Domácí práce

Lidé, kteří rádi žehlí, umývají nádobí a hrají si s dětmi, jsou komunikativnější než ti, kteří nemají rádi domácí práce. Pro první typ je důležité štěstí druhých. Proto raději pracují kolem domu než aby sledovali nový seriál. Mohou být také více introvertní.

Extroverti obvykle neradi dělají domácí práce a dávají přednost odpočinku nebo setkání s přáteli.

Hudba

Druh hudby, kterou chcete poslouchat, může ostatním říci o zvláštnostech vaší psychiky, protože hudba má dlouhodobý vliv na mozek.

Lidé, kteří preferují smutnou nebo agresivní hudbu, aby vyjádřili své emoce, jsou obvykle neklidní a nervózní. Lidé, kteří preferují zábavu nebo klidnou hudbu, jsou šťastnější. To je způsobeno tím, že samotný proces poslechu takové hudby zlepšuje náladu a má dlouhodobý vliv na vaši pohodu.

Zdroj: unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář